Spray Srebra monojonowego z MUMIO, to produkt do wszechstronnego zastosowania charakteryzujący się niezwykłą skutecznością i łatwością w aplikowaniu. Jakie właściwości ma srebro w połączeniu z substancją mumio?

Srebro jest naturalną, najsilniejszą występująca w przyrodzie substancją działającą jak antybiotyk. To pierwiastek śladowy, którego nie jesteśmy w stanie dostarczyć wraz z dietą. Nie ma diety, którą moglibyśmy z powodzeniem wdrożyć, aby dostarczyć organizmowi srebra wraz z pożywieniem. Można jednak suplementować srebro na przykład poprzez spożywanie tak zwanej wody koloidalnej. Pierwiastki śladowe wbrew pozorom są dla organizmu niezwykle istotne. Z wiekiem nasza zdolność asymilowania srebra spada, a jeśli nie dostarczymy wszystkich niezbędnych składników organizmowi, wtedy pogarsza się na przykład odporność. Co więcej bez pierwiastków śladowych nie przyswajamy witamin, które stanowią klucz do prawidłowego funkcjonowania wszystkich narządów.

Preparat w spray’u Srebro monojonowe z MUMIO wykazuje wysoką skuteczność przeciwko bakteriom, wirusom, działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybiczo, wspomaga leczenie trądziku. Rany dzięki srebru goją się o wiele szybciej. Preparat w spray’u normalizuje pracę gruczołów łojowych, zmniejsza i łagodzi podrażnienia skórne oraz przyspiesza procesy naprawcze.

Monojony srebra w spray’u marki sekret Mumio zostały powiązane w pary jonowe, które bez problemu przenikają do skóry właściwej i krwiobiegu, a ich wchłanialność wynosi nawet 80%.

Sposób dozowania preparatu jest bardzo prosty dzięki formie spray’u. Wystarczy nanieść niewielką ilość na ranę, podrażnienia, inne miejsca zmienione chorobowa lub śluzówkę. Na efekty nie trzeba długo czekać! Spray sprawdza się także w przypadku bólu gardła.

Srebro koloidalne, czy monojonowe?

Srebro koloidalne wykorzystuje się do leczenia schorzeń wywołanych przez bakterie i wirusy. Inną odmianą jest srebro monojonowe,które ma w medycynie zacne miejsce, bo jest substancją wykazującą jeszcze silniejsze i bardzo wszechstronne działanie. Stosuje się je na opryszczkę, ponieważ odkaża i przyspiesza gojenie, na trudno gojące się rany, na odkażanie oczyszczanie skóry, a także do produkcji kosmetyków oczyszczających między innymi do cery trądzikowej. Taka kuracja przynosi bardzo widoczne i szybsze efekty od wielu popularnych metod. Zatem srebro monojonowe jest bardziej efektywne i skuteczne. Srebro monojonowe wcale nie jest wynalazkiem XXI wieku. Znane jest już od XIX wieku i już wtedy było powszechnie stosowane do odkażania. Srebro bardzo przyspiesza regenerację tkanek, działa antyseptycznie oraz ściągająco. Poza tym kosmetyki ze srebrem nawilżają skórę, normalizują i łagodzą wszelkiego typu podrażnienia. Wpływają też korzystnie na potliwość dłoni, są bezpieczne i przede wszystkim ogólnodostępne. Zanim więc wybierzecie się po leki na receptę warto spróbować srebra, które nie obciąża organizmu w żaden sposób i nie spowoduje skutków ubocznych.

Srebro sprawdza się również w medycynie estetycznej i kosmetologii właśnie dzięki temu, że jest tak skutecznym środkiem na wirusy, grzyby i bakterie, ale też dlatego, że ma właściwości antyseptyczne i antymikrobiotyczne.

Preparat marki sekret Mumio dostępny jest w szklanym opakowaniu o pojemności 10 ml i 100 ml z atomizerem.

Czy wiesz, że… w gabinetach kosmetycznych dostępne są zabiegi polegające na wtłaczaniu srebra do skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, aby zachowała ona młodość, dzięki czemu poprawia się wygląd, skóra jest też bardziej napięta.

Przeczytaj >> WIĘCEJ<< o właściwościach srebra na naszym BLOGu i koniecznie przeczytaj książki na jego temat dostępne w naszym sklepie!