W naszym sklepie pojawiła się nowa pozycja książkowa, której nie można przegapić!

Srebro koloidalne – lek czy trucizna? Jak bezpiecznie stosować srebro koloidalne jako antybiotyk na ponad 300 dolegliwości” Olivier Franneck

Kim jest autor?

Oliver Franneck urodził się w 1967 roku w Rendsburgu (Niemcy). W latach 2003-2007 poświęcił się badaniom metod elektromedycyny alternatywnej i na podstawie wyników badań amerykańskiego fizyka dr. Roberta Becka opracował różne urządzenia, m.in. blutzapper do oczyszczania krwi, generator srebra oraz generator ozonu do ozonoterapii.

O właściwościach srebra koloidalnego w ostatnim czasie, zwłaszcza w trakcie pandemii, bardzo wiele mówiono i pisano. Lecz im więcej jest na jego temat badań, tym bardziej potwierdzają one fakt, że SREBRO KOLOIDALNE zabija bakterie, wirusy i grzyby, a tym samym może znacząco wspomagać leczenie przeróżnych chorób i dolegliwości.

W książce Olivier Franneck wymienia wiele chorób, na które srebro może okazać się niezastąpionym panaceum. Wśród nich są alergie, borelioza, egzema, gronkowiec, grzybica paznokci, skóry, stóp, czy kandydoza, a także infekcje dróg moczowych, pasożyty, rany, trądzik, wrzody, a nawet szumy uszne. To tylko niektóre z przytoczonych dolegliwości na które autor poleca sprawdzone receptury. Ważne jest, aby dawkowanie było odpowiednie każdorazowo dostosowując je do choroby i jej rozmiaru.

Srebro koloidalne sprawdza się również w medycynie estetycznej i kosmetologii właśnie dzięki temu, że jest tak skutecznym środkiem na wirusy, grzyby i bakterie, ale też dlatego, że ma właściwości antyseptyczne i antymikrobiotyczne.

Czy wiesz, że… w gabinetach kosmetycznych dostępne są zabiegi polegające na wtłaczaniu srebra do skóry za pomocą fal ultradźwiękowych, aby zachowała ona młodość, dzięki czemu poprawia się wygląd, skóra jest też bardziej napięta.

Srebro jest lekiem, czy trucizną?

Jeśli wciąż masz wątpliwości, nie wiesz, komu wierzyć, kto ma rację, to najlepiej zaufaj wynikom badań naukowych. W książce znajduje się wiele fizycznych dowodów, takich jak raporty z badań, które dokumentują wszechstronne i skuteczne oddziaływanie srebra koloidalnego na ludzki organizm. Być może wśród przytoczonych 300 dolegliwości znajdziesz coś, co dotyczy Ciebie i wskazówki okażą się być pomocne na Twoją dolegliwość?

Dieta bogata w srebro koloidalnego

Niestety, nie ma diety, którą moglibyśmy z powodzeniem wdrożyć, aby dostarczyć organizmowi srebra wraz z pożywieniem. Istnieje jednak pewna metoda suplementacji wodą koloidalną. Czym jest i jak ją przygotować oraz jak dawkować – tego wszystkiego dowiesz się z książki!

Autor podsuwa też wiele wskazówek ułatwiających zrobienie wody koloidalnej o naprawdę wysokiej jakości. Nie trzeba więc płacić kroci za nią kupując w Internecie, czy sklepie, możesz korzystać bez ograniczeń z jej prozdrowotnych właściwości produkując ją we własnym domu.

Warto wiedzieć, że srebro koloidalne pomaga nie tylko ludziom, ale też naszym domowym przyjaciołom oraz roślinom. W książce znajdziesz przykłady wraz z dawkowaniem w przypadku zwierząt i roślin. Twój pies może na przykład pozbyć się na zawsze uciążliwej dla niego i dla Ciebie biegunki. Często po nieumiejętnym wyjęciu kleszcza z ciała zwierzęcia pozostaje charakterystyczny rumień – to też można wyleczyć dzięki srebru. Podobnie jak u ludzi, tak u zwierząt srebro działa dosłownie cuda w przypadku trudno gojących się ran. Srebro koloidalne świetnie działa wzmacniająco i ochronnie na wiele roślin!

Książkę Srebro koloidalne – lek czy trucizna? Jak bezpiecznie stosować srebro koloidalne jako antybiotyk na ponad 300 dolegliwości” musisz mieć w swojej podręcznej biblioteczce! Możesz zapoznać się dzięki niej z między innymi raportem Flexnera, Roberta C. Becka, przeczytać o innowacyjnym zastosowaniu srebra w oparciu o badania naukowe, poznać historię srebra, które przecież nie jest wynalazkiem XXI wieku, dowiedzieć się czym są jony srebra, koloidy srebra, jak działają, jak powstaje srebro koloidalne w generatorze srebra, co trzeba mieć, żeby móc bezpiecznie produkować srebro na własny użytek i poznać historie z życia, które potwierdzają cudowną moc tego pierwiastka.

Książka dostępna jest w naszym sklepie do wyczerpania nakładu.