Fotograf Rafał Pietrzak

Sekret Mumio jest zawsze tam, gdzie gromadzą się ludzie szukający jakości i opierający swoje zdrowie na naturalnych produktach. W grudniu 2021 roku zostaliśmy zaproszeni na Kongres Kobiet XXI wieku w Ożarowie Mazowieckim. Było to spotkanie z ciekawymi osobowościami, nie zabrakło rozmów i wymiany doświadczeń w jego trakcie. Była też możliwość poznania się bliżej i pokazania produktów, które naprawdę działają cuda dla ludzkiego organizmu naturalnie.

Z małym poślizgiem, ale nareszcie prezentujemy Wam relację fotograficzną i filmową z tego wydarzenia. Kongres Kobiet XXI wieku cieszy się dużym zainteresowaniem, a każdy szuka w nim czegoś innego. Jedni interesują się debatami, wykładami, prelekcjami na temat wyzwań, jakie stawia nam współczesny czas, jak wyjść z ram stereotypów i jak dążyć do najwyższych celów. Jeśli wchodzimy w świat kobiet, to nie może obyć się bez mody. To zagadnienie także było obecne podczas wydarzenia. Przecież jak cię widzą, tak cię piszą, a moda nie stoi w miejscu, warto być z nią na bieżąco. Kiermasz Produktów Premium, w przedświątecznej atmosferze, zgromadził wielu producentów, dystrybutorów i sprzedawców produktów charakteryzujących się najwyższą jakością. Jak to dobrze, że temat zdrowia jest ważny dla tak wielu ludzi, którzy szukają alternatywy dla co tu dużo mówić: niesprzyjającego zdrowiu stylowi życia pełnego pośpiechu i braku koncentracji na potrzebach własnego organizmu.

Marka Sekret Mumio powstała z pasji i wiary w substancję Mumio znaną od 3000 tysięcy lat.

Mamy nadzieję, że za rok również będziemy mogli wziąć udział w Kongresie Kobiet, a o terminach podobnych spotkań przez cały 2022 rok będziemy Was informować z wyprzedzeniem na FB! Zapraszamy!