Substancja MUMIO przez wieki, odkąd jest znana człowiekowi, zasłużyła na określenie “krew gór”, “cud natury”, “eliksir życia”, “eliksir królów”, “skarb gór” i wiele innych. Czy jest w tym przesada? Dlaczego coś tak niepozornego, z wyglądu przypominającego smołę, niezmiennie, bez ingerencji ludzi podbija rzesze ludzi na dosłownie całym świecie?

Każdy, kto raz zastosował MUMIO, choćby okazjonalnie, z ciekawości, ten przekonał się jak wielka moc jest w nim ukryta. Jak się okazuje PRZYRODA daje nam skarby, które są w stanie wspomóc organizm, odżywić i pobudzić komórki do regeneracji. A to wszystko bez skutków ubocznych!

Czy warto zaufać naturze i oprzeć się wyłącznie na jej dobrodziejstwach?

Skoro my, ludzie, jesteśmy częścią integralną środowiska, ponadto mamy zdolności i wrażliwość podążania za głosem natury, to wszystko, co z niej pochodzi jest dla nas dokładnie tym, czego nam potrzeba. W NATURZE znajduje się panaceum NA KAŻDĄ chorobę i dolegliwość.

Ale od początku… Jak to było z tym MUMIO?

W starożytności MUMIO było substancją przeznaczoną dla najpotężniejszych władców oraz nielicznych wybrańców, stąd nazwano je ELIKSIREM ŻYCIA KRÓLÓW.

Istnieje też pewna legenda, która mówi o myśliwym, który w lesie postrzelił jelenia. Zwierzę było jednak tak potężne, że nie padło od razu, uskoczyło w gęstwinę, ale strzała boleśnie tkwiła w boku utrudniając mu poruszanie się i powodując jątrzącą się ranę. Myśliwy spotkał kilka dni później to samo zwierzę, strzała wciąż tkwiła w boku, ale nie było ono ani osłabione, ani nie było widać rany. To zaciekawiło mężczyznę i tropił jelenia. Po pewnym czasie ten wszedł do groty i zaczął pocierać chory bok o ścianę, z której wyciekała dziwna, zastygła maź. To było właśnie MUMIO.

Bez względu na to jak wiele jest prawdy w tej opowieści MUMIO zafascynowało ludzi i ta fascynacja trwa do dzisiaj!

Współczesne badania, prowadzone w czołowych instytutach naukowych świata potwierdzają, że MUMIO ma niepowtarzalne właściwości regenerujące i pomaga na wiele chorób i dolegliwości. Pacjenci po długotrwałych terapiach, zabiegach chirurgicznych, w czasie rekonwalescencji bardzo powoli wracają do pełni sił. MUMIO jest nieocenioną pomocą właśnie dla takich osób! Może przyspieszyć proces regeneracji komórek i jako świetny biostymulant dodać energii i siły, a także poprawić nastrój.

MUMIO jest bardzo złożoną substancją mineralną i zawiera: około 38 pierwiastków chemicznych, ok. 40 makro- i mikroelementów (glin, krzem, sód, żelazo, magnez, fosfor, bar, siarkę, beryl, mangan, wanad, tytan, srebro, miedź, cynk, bizmut, nikiel, stront, chrom, gal, molibden, wapń, potas, fluor, jod, selen, kobalt), 10 różnych tlenków metali i 16 aminokwasów (glutamina, glicyna, fenyloalanina, lizyna, seryna, tyramina, walina, tyrozyna, kwas asparaginowy, histydyna, prolina, metionina), witaminy z grupy B (B1, B6, B12), C, K, P, dodatki organiczne: olejki eteryczne, jad pszczeli, sterydy naturalne, kwas benzoesowy, kwas hipurowy, krzemiany, fosfolipidy, terpeny, alkaloidy, substancje balsamiczne, smołopodobne węglowodory, auksyny, inhibitory, glikozydy i chlorofile. Każda z powyższych substancji może dodatkowo wpłynąć na procesy życiowe człowieka, potęgując procesy regeneracyjne w różnych tkankach, działać przeciwzapalnie i ogólnie wzmacniająco, a także przywracać upośledzone funkcje peryferyjnych pni nerwowych i analitycznych centrów w mózgu.

Jakie MUMIO wybrać?

Z dobrego źródła, najlepiej w najczystszej postaci, MUMIO nie lubi wysokich temperatur, bo wtedy traci część swoich dobroczynnych właściwości. Mumio POCHODZĄCE Z KIRGISTANU czyli miejsca, w którym naturalnie powstaje, uważane jest za to o najbogatszym składzie i dlatego jest to serce naszego Sekretu Mumio! Sekret MUMIO jest NATURALNY I CZYSTY! Oczyszczane jest w temperaturze do 42°C, co sprawia, że zachowuje wszystkie swoje właściwości. Zawiera JOD i SELEN, a w jednej dawce preparatu Sekret Mumio znajduje się: 60μg jodu, co stanowi 40% dziennego zapotrzebowania oraz 25μg selenu, co stanowi 45,5% dziennego zapotrzebowania.

Rodzina Sekretu Mumio, to gama produktów najwyższej jakości stworzonych na bazie MUMIO z zachowaniem procedur, które gwarantują ich skuteczność i bezpieczeństwo!

  • Suplement diety Sekret Mumio wzbogacający dietę, uzupełniający niedobory i pobudzający organizm do regeneracji każdej komórki,
  • Szampon z Ekstraktem z Mumio (BEZ SLS!), jeśli „nie układa Ci się z włosami po zimie”,
  • Krem odmładzający Piorun, który szybko jak strzał pioruna poprawi jakość skóry,
  • Krem z Mumio odżywiający skórę twarzy i całego ciała,
  • Srebro monojonowe z Mumio działający przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo,
  • Balsam z Mumio na silne bóle stawowe, kości i kręgosłupa,
  • Ekstrakt MUMIO, który może być bazą suplementu diety, kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów, toników, maści, a nawet pasty do zębów, która dzięki ekstraktowi zyska moc łagodzenia podrażnień dziąseł.

Wyobraź sobie…

…że w Naszych organizmach stacjonuje wyjątkowa armia. Jest to bardzo młoda, zdrowa armia złożona z mikroskopijnych żołnierzy. Żołnierze są prężni, pełni zapału, ale niczego jeszcze nie potrafią, więc potrzebują profesjonalnego przeszkolenia. Zanim odbędą się manewry wojskowe, trzeba całą armię nakarmić, zadbać o ich morale, a dopiero potem mogą nauczyć się jak rozpoznać i zwalczać wroga. Ta armia nazywa się „system immunologiczny”. Kiedy armia ma już niezbędne doświadczenie, może stawić czoła wrogowi. Podczas wojny część żołnierzy ginie, ale niektórych da się uratować, tylko trzeba im wzmocnienia, solidnej regeneracji. Każdy żołnierz, to komórka, a wzmocnienie, to SUPLEMENTACJA. Dzięki takiemu wsparciu żołnierz o wiele szybciej może ponownie stanąć do walki na polu bitwy! Pole bitwy to nic innego, jak wnikające do organizmu wirusy i bakterie. Zdrowy system immunologiczny jest w stanie wygrać każdą najcięższą potyczkę. Jeśli armia ma wsparcie, a ubytek sił w dzielnej walce jest suplementowany na bieżąco, to żaden zmutowany wirus nie poczyni takiego spustoszenia, jak w organizmie, który ma słabą i niewydolną armię.

Wzmocnij swoją wewnętrzną armię! MUMIO to to, czego każdy żołnierz, komórka, potrzebuje!