Krem z dodatkiem MUMIO marki Sekret Mumio jest doskonałą odżywka do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Swoje niepowtarzalne właściwości zawdzięcza substancji MUMIO, która wpływa na regenerację na przykład pękającej, nadmiernie wysuszonej skóry, odżywia od zewnątrz i wpływa na głębsze warstwy naskórka. Jeśli masz problemy ze zrogowaceniami na łokciach, kolanach, stopach – spróbuj kremu z mumio. Jest to kosmetyk naturalny, bez dodatku substancji drażniących delikatną, wrażliwą skórę, które mogłyby wywołać reakcje alergiczne.

Jakie są substancje aktywne w Kremie z MUMIO?

Główną substancją aktywną Kremu z Mumio jest ekstrakt MUMIO w ilości do 5%. Krem na bazie wody nawilża skórę, wspomaga równowagę wodno – lipidową, nawadnia, sprawia, że skóra jest elastyczna, ma świeży i zdrowy wygląd. Gliceryna obecna w składzie kremu ułatwia transport substancji odżywczych w głębokich warstwach skóry. Stearynian glicerolu tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną. Okluzja jest korzystna dla naszej cery, ponieważ tworzy film na skórze, a dzięki takiej powłoce woda nie będzie wydostawała się na zewnątrz, dzięki temu skóra nie jest narażona na nadmierne wysychanie.

Co daje regularne stosowanie Kremu z MUMIO marki Sekret Mumio?

  • Głęboko odżywia, nawilża i ujędrnia skórę całego ciała,
  • spowalnia procesu starzenia się skóry,
  • reguluje gospodarkę wodno – tłuszczową skóry,
  • nadaje skórze uczucie świeżości i komfortu,
  • zmniejsza objawy trądziku,
  • zapobiega wysychaniu i pękaniu skóry,
  • wykazuje dużą skuteczność w usuwaniu zrogowaceń skóry na łokciach, kolanach, czy stopach,
  • nie obciąża ani nie podrażnia skóry,
  • nie zapycha porów,
  • naturalnie detoksykuje skórę.

Jak stosować Krem z MUMIO?

Produkt nakładamy na czystą i lekko osuszoną cerę, przynajmniej dwa razy dziennie, nanieść na skórę i wklepać bardzo niewielką ilość kremu. Zwłaszcza w te partie skóry, które wymagają intensywnej pielęgnacji. Krem stanowi doskonały podkład pod makijaż.

W okresach jesienno-zimowych, gdy skóra szczególnie narażona jest na niskie temperatury, zaleca się stosowanie Kremu z Mumio również na noc.

Mumio jest drogocenną substancją naturalną, która ma MOC potęgowania procesów regeneracyjnych w ludzkim organizmie. MUMIO DZIAŁA!

Dlaczego produkty marki Sekret Mumio sprzedawane są w szklanych opakowaniach?

Ponieważ zależy nam na ograniczeniu ilości plastiku, którego jest zdecydowanie w naszej przestrzeni. Plastik jest też niezwykle trujący, a bisfenol przenika do każdego produktu zapakowanego w plastikowe opakowania. Chociaż trudno w to uwierzyć, to jesteśmy w stanie wchłonąć nawet 5 gramów plastiku codziennie pijąc z butelek, jedząc z plastikowych opakowań, nawet korzystając z mydła w płynie opakowanego w plastik. 5 gramów to tyle ile waży karta kredytowa. W wielu kosmetykach plastik jest używany w celu zagęszczenia produktu, ale nie w produktach marki sekret Mumio!

Czym jest bisfenol?

Bisfenol A, to organiczny związek chemiczny z grupy fenoli, stosowany do produkcji tworzyw sztucznych. Udowodniono, że zaburza gospodarkę hormonalną, wpływa na bezpłodność u mężczyzn i kobiet, a także zdecydowanie sprzyja otyłości.

Krem z MUMIO dostępny jest w słoiczkach o pojemności 15 ml, 30 ml i 60 ml w SKLEPIE Sekret Mumio